לימודי אנגלית עסקית

קורס אנגלית עסקית הוא חובה לכל מי שעוסק במסחר וניזון ממידע שמקורו באנגלית. בית ספר לשפות שהוא מומחה לשפה האנגלית יציע לא רק קורס אנגלית עסקית אלא גם רמות תאימות שונות וגם תת תחומים של אנגלית עסקית, כמו למשל, אנגלית לשוק ההון. שוק ההון הישראלי מושפע מאוד מן השווקים העולמיים, בייחוד מן השוק והבורסות האמריקאיים. אירועי השוק האמריקאי, שערי הבורסה של וול סטריט או מדד הדאו ג'ונס, מיד מקבלים ביטוי בבורסה שלנו. כדי לפעול בשוק ההון ולהגיב נכון להתפתחויות בו דרושה קריאת מידע און ליין, שחלקו מגיע באנגלית. הצורך בידיעת אנגלית עסקית מתעורר בייחוד בפגישות עם משקיעים זרים, עת יש לערוך להם היכרות משכנעת עם בית ההשקעות שלך, ובתוך זה להציג מצגת "אקסטרא אורדינר".

כיצד כדאי שיתנהל קורס אנגלית עסקית?
קורס אנגלית עסקית היעיל ביותר מתנהל תוך כדי דימוי של עשיית עסקים. בית ספר וול סטריט לאנגלית, הנושא במקרה את אותו השם של הבורסה האמריקאית המפורסמת, אבל נמצא כאן בישראל, מניח שעסקים נעשים בין אנשים, ושהתקשורת ביניהם היא מדוברת ברובה. בכיתה קטנה ומורה דובר אנגלית, בעל ניסיון בתחום העסקי הייעודי שביקשת, מנהלים שיחה ערה מתוך שימוש בביטויים האופייניים למסחר בשוק הרלוונטי לך. בדרך זאת אינך משנן ביטויים לבדם, אלא מסגל לך את השימוש בביטויים במצבי מציאות, כמו בשיחה וכמו בניהול משא ומתן בעל פה עם משקיע דובר אנגלית. כמו כן, קורס אנגלית עסקית כזה מלמד כללי התנהגות עם משקיעים מחו"ל, בהם ביטויים הנהוגים בישיבה, בשיחת טלפון, וטאקט עסקי בכלל, כמו מתי לשלב שיחת חולין ואיך לחלץ אותה מפיך לגמרי בטבעיות. וכן, גם להבין הומור בשפתו של עמיתך הדובר אנגלית.

לימודי אנגלית עסקית – מיומנויות קריאה וכתיבה

לימודי אנגלית עסקית מקנים לך גם כישורי כתיבה וקריאה. חיוני הוא לדעת לקרוא בנקל מבזקים מן העיתונות האינטרנטית באנגלית, ותכנים עסקיים אחרים. יכולת הכתיבה והניסוח חשובה גם היא כי חלק גדול מן התקשורת מתקיים בדואל. כך תלמד ביטויים האופייניים לתכתובת הדואל הפחות רשמית, אבל גם כיצד לכתוב הצעה עסקית, לערוך הצעת מחיר והסכם משפטי, דוח, תזכיר ותוכנית עסקית, וכל זה ברמה שתספק לך ייצוגיות בלתי מתפשרת מול עמיתיך מחו"ל.

קורס אנגלית עסקית לשיווק עצמי מוצלח
הכי חשוב הוא לשווק את עצמך באנגלית, ולכן לימודי אנגלית עסקית בבית ספר וול סטריט שמים דגש על הפרזנטציה שלך. כאן, בכיתה, תוכל להעביר את המצגת הראשונה שלך וגם את השנייה, עד שתהיה בטוח ביכולתך לעשותה כיאות. בקורס אנגלית עסקית תקנה שליטה טובה באוצר המילים הנוגע לתחום שלך, תדע להציג את עיסוקך ואת תפקידך, את פעילות החברה שאתה מייצג, ולענות על שאלות. תרגול של שלב השאלות עם המורה והחברים לקורס הוא חשוב ביותר להרגשה שלך בזמן אמת.

איך תדעו שאתם מוכנים
ההתנסות בדברים מול קהל ידידותי תהיה עדות לשליטתכם בעשיית עסקים באנגלית. לימודי אנגלית עסקית הם התהליך שבו תשפרו את השפה הזאת עד לרמה הרצויה. הגדירו את צורכיכם בעזרת הרשימה הבאה ובואו איתה לקורס:
1. אוצר המילים השייך לתחום שלכם. בתחום שוק ההון, למשל, תצטרכו לדעת את שמותיהם באנגלית של כלים ומכשירים פיננסיים, של אפיקי השקעה וכד'.
2. מונחים המבטאים את היכרותכם עם הסביבה של העמית מחו"ל וידיעות בכלכלת העולם.
3. יכולתכם להציג את פעילותכם העסקית באנגלית מתוף שטף דיבור.
4. היכולת להקשיב באנגלית, להבין, להישאל שאלות וגם לענות לעניין