כסף באינטרנט

לא הרבה כיום שמעו על השיטת השקעות על מנת להרוויח כסף באינטרנט שנקראת פורקס (מסחר במט"ח אחרים יקראו לו). פורקס באנגלית

פירושו (forex)
Foreign Exchange

  שבעברית פירושו מסחר במט"ח (מט"ח – מטבע חוץ). מסחר במט"ח היא פעולה של החלפת מטבע אחד למטבע אחר על מנת להרוויח כסף באינטרנט משינויים בשערי המטבעות.

מה סוחרים בפורקס ?
בפורקס סוחרים בשערי מטבע. קונים ומוכרים חוזי חליפין למטבעות. לדוגמא : ניתן להחליף דולר אמריקאי בעד אירו אירופאי , קניית זהב תמורת אירו , קניית ין יפני תמורת דולר אמריקאי וכו'. ניתן לסחור במט"ח ולהרוויח כסף בטווח הגילאים של 18+. אני בטוח שהרבה ממכם חושבים שפורקס הוא מאוד קשה וצריך איזה קורס אקדמאי או תואר בכלכלה על מנת להרוויח כסף באינטרנט בעזרת פורקס. אז לא, כדי להשקיע בפורקס תצטרכו ידע שתוכלו ללמוד בהרבה אתרים ופורומים שמשתפים אותכם במידע ועדכונים ורובוטים שמעדכנים אותכם בכל מצב כל הזמן. פורקס כיום הוא השוק הפיננסי הגדול ביותר בעולם ! מחזור העסקאות היומי מגיע בו ל 4 טרליון דולר !

ממה בדיוק מרווחים כסף באינטרנט בפורקס ? כמו בכל שוק: קונים בזול ומוכרים ביוקר, ומנצלים את תנודות שערי החליפין, המתרחשות כל הזמן, בטווחי זמן של שניות. במידה ותצטרכו עזרה יש הרבה חברות ומשרדים של מסחר במט"ח אשר מתמחים בהדרכה והכשרה מעולה על מנת להרוויח מקסימום כסף במינימום זמן. אז בואו גם אתם להרוויח כסף באינטרנט